Α.Ο. ΑΝΟΙΞΗ - Γ.Σ. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ 0 - 0

Σε ένα πολύ δύσκολο παιχνίδι εκτός έδρας με αντίπαλο την ομάδα της Άνοιξης , η ομάδα μας ήρθε ισόπαλη 0 - 0 Ο αγώνας παρότι έγινε κάτω από δύσκολες καιρικές συνθήκες σε ένα κάκιστο αγωνιστικό χώρο , πρόσφερε καλό θέαμα και κράτησε το ενδιαφέρον των φιλάθλων μέχρι το τελευταίο λεπτό. Η ομάδα του ΑΡΗ είχε την υπέροχη και τον έλεγχο στο μεγαλύτερο διάστημα του παιχνιδιού , δημιούργησε και έχασε πολλές ευκαιρίες , αλλά δεν κατάφερε να πάρει τη νίκη. Η γηπεδούχος ομάδα της Άνοιξης προσπάθησε με αντεπιθέσεις να σκοράρει , σε δύο περιπτώσεις στο δεύτερο ημίχρονο έφτασε κοντά στο γκολ χωρίς να τα καταφέρει. Τελικά το σφύριγμα της λήξης βρήκε τις δύο ομάδες να παίρνουν τον βαθμό της ισοπαλίας . Με την ομάδα του ΑΡΗ αγωνίστηκε και ο νεοαποκτηθείς επιθετικός Αλέξανδρος Μελετίδης.